Specjalista ds. BHP
  • Wykroty
, Wykroty, dolnośląskie, Polska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne przeprowadzanie kontroli warunków pracy BHP, sporządzanie protokołów ze szczególnym uwzględnieniem stwierdzonych zagrożeń.
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych instrukcji i procedur BHP.
  • Udział w dokonywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego oraz doboru środków ochrony indywidualnej i zbiorowej.
  • Prowadzanie szkoleń wstępnych i organizacja szkoleń okresowych BHP, nadzór nad ich terminowym wykonaniem.
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, a także kontrola realizacji zaleceń powypadkowych.
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie BHP.
  • Prowadzenie dokumentacji bhp wymaganej przepisami prawa.
  • Udział w kontrolach prowadzonych przez organy administracyjne, kontrolne, jednostki certyfikujące oraz klientów w zastępstwie przełożonego w zakresie bhp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość prawa i norm z zakresu BHP.
  • Czynne prawo jazdy kat.B.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji.
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie na poziomie minimum B1).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie za 1 zł
  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie
  • karta lunchowa
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544