Specjalista ds. BHP ( branża budowlana)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LECH" Sp. z o.o.
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli i audytów wewnętrznych pod kątem przestrzegania procedur BHP i wykrywania potencjalnych zagrożeń na budowach.
  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Monitorowanie zgodności z przepisami prawa pracy i BHP na inwestycjach budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Nadzór nad dokumentacją BHP w tym przygotowywanie i aktualizacja instrukcji BHP.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla nowych i obecnych pracowników.
  • Wdrażanie programów promujących kulturę bezpieczeństwa
  • Promowanie odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej za bezpieczeństwo w miejscu pracy.
  • Prowadzenie szkoleń związanych z budowaniem świadomości kultury bezpieczeństwa, w tym kształtowanie odpowiednich postaw i zachowań u pracowników w celu minimalizacji ryzyka wypadków.
  • Zgłaszanie nowych rozwiązań technologicznych lub organizacyjnych, które mogą przyczynić się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.
  • Badanie, analizowanie, raportowanie wypadków oraz incydentów bezpośredniemu przełożonemu.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie celu koordynowania działań związanych z poprawą warunków BHP i optymalizacją procesów pod kątem bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, inżynierii środowiska, zarządzania bezpieczeństwem pracy lub pokrewne.
  • Minimum 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, szczególnie w branży budowlanej.
  • posiadanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych
  • Znajomość specyfiki inwestycji budowlanych, oraz wdrażania i nadzoru nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż.
  • Umiejętność interpretacji i wdrażania przepisów prawa w praktyce.
  • Umiejętność prowadzenia audytów BHP, opracowywania raportów, instrukcji oraz rekomendowania działań naprawczych.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace w firmie ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjną prace w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szansę na zdobycie na cennego doświadczenia zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport
  • szkolenia specjalistyczne,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • Karta Multisport

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego, a także renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. "Lech" Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest P.W. "Lech" Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Smoleńskiej 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116