Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT
  • Tulce
, Tulce, wielkopolskie, Polska
Eurocash S.A.
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OWASP
  • SAST
  • DAST
  • Azure DevOps
  • Microsoft Azure

Mile widziane

  • Procesy CI/CD
  • Docker
  • Kubernetes

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

O projekcie

Zespół ds. Bezpieczeństwa w Dziale IT to zespól zgranych ludzi, dla których bezpieczeństwo to nie tylko praca ale też hobby. Szukamy osoby, która razem z nami zechce budować bezpieczeństwo systemów IT w Grupie Eurocash.

Jako Specjalista d. Bezpieczeństwa będziesz miał okazję współtworzyć program mający na celu poprawę bezpieczeństwa aplikacji zarówno na etapie projektowania, wdrażania a także dalszego utrzymania. W ramach swoich obszarów będziesz miał możliwość współpracować z zespołami projekt managerów, developerów i administratorów.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bezpieczeństwem aplikacji i systemów firmy.
  • Reagowanie na incydenty bezpieczeństwa, nadzór nad ich łagodzeniem oraz analiza i usuwanie przyczyn.
  • Analiza bezpieczeństwa aplikacji, środowiska IT oraz ocena ryzyka.
  • Opiniowanie i akceptacja wdrażanych rozwiązań informatycznych pod kątem bezpieczeństwa.
  • Aktywny udział w procesie tworzenia oprogramowania, współpraca z zespołami projektowymi.
  • Realizacja projektów podnoszących poziom bezpieczeństwa aplikacji.
  • Współtworzenie narzędzi, procedur i regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 2 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT lub o podobnym profilu zadań.
  • Możesz pochwalić się praktyczną znajomością standardów oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji (np. OWASP, OWASP WSTG. OWASP MASVS, SAST, DAST).
  • Masz dobrą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i procesów CI/CD, narzędzi DevOps oraz środowisk Docker czy Kubernetes.
  • Sprawnie poruszasz się w systemach IT: Microsoft, Linux, Azure Cloud.
  • Posiadasz umiejętność analizy ryzyka i oceny bezpieczeństwa systemów informatycznych.
  • Lubisz pracować zespołowo, chętnie wychodzisz z inicjatywą i dzielisz się otwarcie swoimi spostrzeżeniami.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - informatyka).
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji systemów).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość pracy nad nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, gdzie Twoje umiejętności i wiedza przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych systemów i aplikacji.
  • Kompleksowe przygotowanie do realizacji zadań.
  • Pracę w środowiskach hybrydowych: on-premise i cloud (Azure).
  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań oraz szeroki pakiet benefitów.
  • Hybrydowy system pracy (2 dni pracy w biurze: Komorniki k. Poznania, 3 dni pracy z domu).
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
  • Rozwój umiejętności dzięki bogatej ofercie szkoleń wewnętrznych oraz platformie edukacyjnej dostępnej 24/7.
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Etapy rekrutacji

  • Selekcja CV
  • Wywiad telefoniczny z Rekruterem
  • Spotkania online z wybranymi kandydatami

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080