Specjalista ds. bezpieczeństwa IT
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem systemów i danych;
  • zarządzanie politykami bezpieczeństwa urządzeń końcowych (komputery, smartfony itp.);
  • zarządzanie politykami bezpieczeństwa na urządzeniach sieciowych (firewalle/przełączniki/access pointy);
  • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa systemów informatycznych;
  • zarządzanie systemami kopii zapasowych, przeprowadzanie testów sprawności systemów kopii zapasowych;
  • regularny przegląd zdarzeń związanych z bezpieczeństwem;
  • postępowanie z incydentami bezpieczeństwa.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa;
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację.
  • znajomość rozwiązań firewall;
  • znajomość zagadnień związanych z elektroniczną tożsamością użytkownika;
  • znajomość rozwiązań kopii zapasowych;
  • praca z systemami antywirusowymi.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatna opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • Kartę MultiSport;
  • Platformę językową dla pracownika i osoby towarzyszącej;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228