Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji i Zgodności z RODO
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
SIGMACEM ANALYTICS SP.ZO.O
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Microsoft Azure

O projekcie

Chcemy zaprosić Cię do wzmocnienia naszego zespołu jako Specjalistę ds. Bezpieczeństwa Informacji i Zgodności z RODO, który zadba o bezpieczeństwo naszych systemów i zgodność z przepisami RODO. Kluczowe będzie wdrażanie dobrych praktyk projektowych, prowadzenie dokumentacji oraz edukacja zespołów.

Swoją pracę rozpoczniesz od poznania naszych aplikacji wraz ze wskazaniem procesów biznesowych, na które odpowiadają. Poznasz zespół, z którym będziesz współpracował, jak również zakres Twoich codziennych obowiązków.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bezpieczeństwem systemów IT, wdrażanie standardów jak np. OWASP/SANS/ISO.
  • Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w tym przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji, takich jak np. DPIA, PSRD, zbiory czynności przetwarzania, itp.
  • Monitorowanie i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa, w tym nadzór nad aplikacjami typu SIEM.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz monitorowanie świadomości z zakresu cyberbezpieczeństwa i dobrych praktyk w codziennej pracy.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi i właścicielami projektów w celu zapewnienia zgodności z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, np. w zakresie projektowania i nadzoru nad testami penetracyjnymi, rozliczanie dokumentacji, itp.
  • Współpraca z zarządem pod kątem wdrażania i rozwoju standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji / RODO, raportowanie stanu organizacji w tym zakresie.
  • Współpraca z Klientami podczas realizacji i utrzymania projektów, w tym prowadzenie okresowych, wewnętrznych audytów bezpieczeństwa z zakresu cybersecurity i RODO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, bezpieczeństwa informacji lub pokrewnych.
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. cybersecurity, audytora cyberbezpieczeństwa lub podobnym.
  • Znajomość standardów i praktyczna wiedza z wdrażania dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa systemów, informacji i RODO.
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektowej z zakresu bezpieczeństwa systemów, bezpieczeństwa informacji oraz RODO.
  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (część spotkań i dokumentacji projektowej prowadzona jest w języku angielskim).

  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji (np. CISSP, CISM), udział w szkoleniach związanych ze stanowiskiem.
  • Znajomość infrastruktury Microsoft Azure (na poziomie AZ-900 lub wyższym).
  • Znajomość podstaw zarządzania siecią firmową (Unifi), w tym VPN.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie zdrowotne (Luxmed).
  • Kartę Multisport.
  • Pracę w dynamicznym, innowacyjnym zespole.

Dołącz do naszego zespołu i dbaj o bezpieczeństwo danych i systemów!

Jeżeli zdecydujesz się wysłać do nas swoje CV, pamiętaj że administratorem Twoich Danych Osobowych jest SigmaCEM Analytics sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie.

Podane dane będą przetwarzane w związku z prowadzoną rekrutacją. Zastrzegamy, że rozmowa rekrutacyjna może odbyć się za pośrednictwem narzędzi zdalnych. Nie musisz się jednak obawiać – wyślemy Ci dokładną instrukcję.

W SigmaCEM wierzymy, że doskonała obsługa Klienta, to najlepszy system lojalnościowy. Z doświadczenia wiemy, że firmy mają wewnętrzne zdolności do pozytywnych zmian. Naszą rolą jest dostarczanie rozwiązań wspierających ten proces.

Jeżeli zdecydujesz się wysłać do nas swoje CV, pamiętaj że administratorem Twoich Danych Osobowych jest SigmaCEM Analytics sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Podane dane będą przetwarzane w związku z prowadzoną rekrutacją. Zastrzegamy, że rozmowa rekrutacyjna może odbyć się za pośrednictwem narzędzi zdalnych. Nie musisz się jednak obawiać – wyślemy Ci dokładną instrukcję. Prosimy o dołączenie do przesyłanego CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku oraz danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SigmaCEM Analytics sp. z o.o., ul. Rostocka 113/1, 71-771 Szczecin.”

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Broker informacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157