Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Police
Police, Police, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Messer Polska Sp. z o. o.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Police

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bhp
  • Udział w opracowaniu planów poprawy bezpieczeństwa pracy, bieżące monitorowanie postępów realizowanych projektów
  • Sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji oraz rejestrów wynikających z obowiązków narzuconych przez przepisy prawa jak i standardy wewnętrzne (realizacja wymagań z Grupy w zakresie bhp oraz wymagań powiązanych z członkostwem w stowarzyszeniach krajowych oraz międzynarodowych)
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz organizacja szkoleń okresowych z zakresu BHP, a także innych kursów o podobnej tematyce na podstawie zarządzeń wewnętrznych
  • Współudział w opracowywaniu/aktualizacji dokumentów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy np. procedur, instrukcji, ocen ryzyka
  • Przeprowadzanie bieżących kontroli warunków pracy wraz z ich dokumentowaniem, a także wsparcie osób odpowiedzialnych za podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Raportowanie do przełożonych bieżących wyników kontroli
  • Współpraca z pozostałymi działami funkcjonującymi w firmie
  • Nadzór nad pracami podwykonawców wykonujących prace w wyznaczonych lokalizacjach
  • Reprezentowanie pracodawcy podczas kontroli organów państwowych nadzorujących bezpieczeństwo i higienę pracy a także podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prowadzenie działań edukacyjno-informacyjnych mających na celu podniesienie świadomości pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (min. 3 lata)
  • Znajomość uregulowań prawnych z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu działań
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office m.in. Outlook, Word, Excel, Power Point
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziane aktualne szkolenie dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej
  • Mile widziana znajomość norm ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 i/lub innych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój kompetencji merytorycznych
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę, wymagającą odpowiedzialności
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji
  • Służbowy telefon, laptop oraz samochód
  • Kafeterię benefitów MyBenefit

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Kafeteria benefitów

Dołącz do nas!

Mając na uwadze dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jesteśmy wiodącą firmą branży gazów technicznych oraz technologii ich zastosowań, należącą do światowego koncernu Messer SE & Co. KGaA, działającą na rynku polskim od 1992 roku. (www.messer.pl). Produkujemy i dostarczamy tlen, azot, argon, dwutlenek węgla, wodór, hel, osłonowe gazy spawalnicze, gazy specjalne, medyczne i spożywcze oraz wiele różnorodnych mieszanin gazowych. Z naszych produktów i technik zastosowań korzystają prawie wszystkie gałęzie przemysłu, również branża medyczna, szeroko pojęte badania i rozwój oraz ochrona środowiska.

Administratorem danych osobowych jest Eloros Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie ul. Maciejkowicka 30. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych abi@messer.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu rekrutacji kandydatów do pracy w Eloros Sp. z o.o. oraz podmiotów należących do Messer SE & Co. KGaA. Dane będą udostępniane podmiotom należącym do Messer SE & Co. KGaA. Dane będą przetwarzane w czasie trwania bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.Mam prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Mam prawo do wglądu, komu i w jakim zakresie moje dane zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

  • Praca Police
  • Police - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836