Specjalista ds. Bezpieczeństwa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Reprezentowanie Spółki przed organami oraz instytucjami publicznymi zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Osób i Mienia, Ustawy Prawo Lotnicze oraz innych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Nadzór nad realizacją zobowiązań Spółki w zakresie bezpieczeństwa wobec Portu Lotniczego
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa Spółki poprzez analizę ryzyka, ocenę zagrożeń oraz wdrażanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Monitorowanie oraz analizowanie incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa Spółki
  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi realizującymi na zlecenie Spółki działania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Nadzór nad wyposażeniem technicznym i systemami związanymi  z bezpieczeństwem Spółki
  • Realizacja procedur związanych z bezpieczeństwem i ochroną
  • Cykliczne sporządzanie raportów, statystyk i analiz z prowadzonej działalności
  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, a także jednostkami organizacyjnymi Spółki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i asertywność
  • Rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów CCTV i SKD oraz w nadzorze realizacji usług ochrony z perspektywy zleceniodawcy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjny system premiowy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584