Specjalista ds. baz danych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Eyzee S.A.
16. 9. 2024

Poszukujemy Specjalistów ds. baz danych, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i eksploatacji baz danych u naszego klienta w branży medycznej. Celem projektu jest opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, programowanie nowych funkcjonalności, rozwijanie, modyfikowanie i testowanie oprogramowania. Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów w branży IT, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole.

Z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery!

Praca zdalna, pełen etat.

Zadania dla Ciebie:

  • projektowanie baz danych
  • administrowanie bazami danych (instalacja i konfiguracja, monitoring, kopie zapasowe, bezpieczeństwo)
  • optymalizacja i strojenie baz danych
  • tworzenie złożonych zapytań SQL i ich optymalizacja
  • pisanie skryptów automatyzujących generowanie danych testowych zadania z zakresu ETL

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednej z następujących technologii baz danych: PostgreSQL, MySQL, Oracle
  • doświadczenie w automatyzacji pod względem wydajności baz danych
  • praktyczna wiedza z zagadnień klastrowania
  • umiejętność modelowania struktur baz danych
  • praktyka w optymalizacji i strojeniu bazy nierelacyjnej
  • projektowanie i implementacja fizycznego modelu danych
  • znajomość technik migracji danych pomiędzy różnymi platformami bazodanowymi i systemowymi

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • sportową kartę Multisport
  • nauka języka angielskiego
  • opcja "ławki", jeśli kończy się projekt, nie rezygnujemy ze współpracy
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • transparentna komunikacja z pracownikami
  • możliwość zaangażowania się w rozwój organizacji
  • chętnie dzielimy się wiedzą - dołącz do Akademii Eyzee
  • mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów
  • praca z narzędziami JIRA, Confluence, BitBucket
  • dbamy o integracje i chętnie wspólnie spędzamy czas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Nasze projekty to głównie tworzenie nowych mikroserwisów lub nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań.

Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog). Jesteśmy partnerem Atlassian.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ochrony danych Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584