Specjalista ds. badań terenowych w rolnictwie
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
A.T Sp. z o.o.
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i ocena doświadczeń polowych dotyczących skuteczności środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów.
  • Koordynacja prac badawczych zgodnie z przyjętymi metodologiami, w tym standardami EPPO.
  • Analiza danych badawczych i opracowanie zaleceń oraz raportów za pomocą programu ARM.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie rolnictwa.
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań polowych i umiejętności analityczne.
  • Dyspozycyjność, samodzielność w planowaniu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B, biegłość w obsłudze komputera, w tym pakietu Office i programu ARM.
  • Komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora agro.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544