Specjalista ds. badań materiałowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Urząd Dozoru Technicznego
2. 10. 2024

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Kluczowe obowiązki:

  • Wykonywanie badań nieniszczących na obiektach przemysłowych ze szczególnym nastawieniem na rozwój w badaniach metodą emisji akustycznej (AT).
  • Koordynacja zleceń w obszarze badań emisją akustyczną, współpraca z innymi zespołami.
  • Wsparcie zespołu materiałowego w trakcie wyjazdowych badań.
  • Praca w systemie zarządzania jakością ISO 17025.
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym.
  • Pozyskiwanie klientów w obszarze badań nieniszczących.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: materiałoznawstwo, mechanika, energetyka.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym, energetyce lub w laboratorium.
  • Mile widziane certyfikaty NDT (AT, VT, MT, PT, UT, RT).
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, otwartość na zmiany.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  1. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  2. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116