Specjalista ds. badań (laboratorium badawcze EMC)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
03.04.2024
Numer referencyjny
5004_3000

Zadania:

  • Praca w laboratorium badawczym kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
  • Wykonywanie badań EMC, analiza wyników
  • Opracowywanie sprawozdań z badań
  • Nadzór nad wyposażeniem badawczym

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka) lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim)
  • Znajomość podstawowych zagadnień miernictwa elektrycznego i łączenia układów pomiarowych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word i Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium badawczym lub wzorcującym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179