Specjalista ds. badań jakości (NDT)
  • Chojnów
specjalista ds. badań jakości (NDT)
Chojnów, Chojnów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Rekrutujemy dla stabilnego pracodawcy z terenu Chojnowa, który jest na etapie dynamicznego rozwoju i ogromnego potencjału, zważywszy na niszę w swojej branży. Nasz Klient poszukuje osoby z doświadczeniem lub otwartej na naukę oraz szkolenia w zakresie badań nieniszczących NDT (UT/MT).

Oczekujemy

- mile widziane posiadanie certyfikatów badacza NDT wg PN EN 9712 w metodach badań nieniszczących
- mile widziany certyfikat dla poziomu 2, lub 3 dla badań UT i MT
- wykształcenie techniczne, minimum średnie - potrzebne do kursów i dalszych szkoleń,
- praktyczna znajomość rysunku technicznego / dokumentacji technicznej,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia,
  • premie miesięczną opartą o wyniki pracy,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • bony świąteczne, spotkania integracyjne,
  • ciekawą i samodzielną pracę,
  • przyjazne środowisko i wysoką kulturę pracy w organizacji

Zadania

  • wykonywanie badań nieniszczących na wyrobach stalowych, zgodnie z wymogami z dokumentacji i rysunkami technicznymi oraz wymogami dyrektywy ciśnieniowej
  • analiza wyników badań i przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań,
  • współpraca z działem jakości i produkcji w obszarze badań nieniszczących,
  • współpraca z klientami oraz firmami zewnętrznymi w obszarze badań nieniszczących

  • Praca Chojnów
  • Chojnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064