Specjalista ds. Badań i Rozwoju - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy zmotywowanej i gotowej do zmiany osoby, która dołączy do działu R&D.

Specjalista ds. Badań i RozwojuMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • wykonywanie analiz techniką HPLC,
  • praca zgodnie z zasadami GMP,
  • udział w transferach metod analitycznych,
  • rozwój i walidacja metod analitycznych,
  • nadzór nad dokumentacją przechowywaną w laboratorium.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizami HPLC,
  • doświadczenie w pracy związanej z rozwojem, walidacją oraz transferem metod analitycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • wsparcie zgranego zespołu współpracowników.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536