Specjalista ds. Badań i Rozwoju Produktów Farmaceutycznych
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów z kategorii suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych
  • Nadzór nad wdrażaniem do produkcji nowych produktów
  • Opracowywanie i weryfikacja merytoryczna opisów produktowych, materiałów szkoleniowych i marketingowych (współpraca z Działem Marketingu)
  • Stały monitoring rynku dotyczący rozwoju nowych produktów
  • Analiza i tworzenie baz danych naukowych nt. substancji czynnych produktów
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz doradztwa suplementacyjnego, dietetycznego i treningowego
  • Pisanie artykułów na zleconą tematykę m.in. do czasopism branżowych, gazet, stron internetowych
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie pytań konsumenckich dotyczących produktów Pracodawcy z infolinii telefonicznej i strony internetowej

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie suplementacji, dietetyki, żywienia człowieka, nutrigenomiki oraz zainteresowania w tym zakresie
  • Wykształcenie wyższe, zdobyte na jednym z kierunków: Dietetyka (mile widziana Dietetyka Kliniczna), Fizjologia / Żywienie Człowieka, Technologia Żywności, Farmacja, Medycyna lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość rynku suplementów diety
  • Znajomość procesów fizjologicznych
  • Min. podstawowa wiedza o substancjach chemicznych stosowanych w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, w szczególności w suplementach diety
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa żywnościowego (mile widziana znajomość teoretyczna i praktyczna prowadzenia procesów technologicznych)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych j. obcych)
  • Kreatywność, komunikatywność, pasja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multi Sport, Smart Lunch
  • Szkolenia i rozwój

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648