Specjalista ds. badań i rozwoju (kosmetyki, chemia gospodarcza)
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
14. 8. 2024

specjalista-ds-badan-i-rozwoju-kosmetyki-chemia-gospodarcza

Obowiązki

  • rozwój portfolio produktowego spółki w segmencie kosmetyków oraz chemii gospodarczej
  • stałe monitorowanie rynku surowców i produktów
  • stałe monitorowanie wymagań rynkowych
  • opracowywanie receptur produktowych
  • współpraca z Działem Handlowym w tworzeniu koncepcji produktowych
  • udział we wdrożeniu produktu w skali produkcyjnej (współpraca z Technologiem, Działem Produkcji, Działem Zapewnienia Jakości)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane nauki ścisłe tj. technologia chemiczna / biotechnologia
  • doświadczenie zawodowe w dziale badawczo-rozwojowym w obszarze formulacji produktów będzie dodatkowym atutem
  • chęć rozwoju (wyjazdy na kursy, seminaria, szkolenia także zagraniczne)
  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (krajowe oraz zagraniczne)
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
  • umiejętność współpracy w zespole
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu
  • umiejętność prowadzenia projektów, wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych

Oferujemy

  • interesująca i rozwojowa praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, możliwość ubezpieczenia grupowego w PZU, system rekomendacji pracowniczych)
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544