Specjalista ds. Automatyzacji Procesów E-Commerce
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Zapraszamy do zespołu osoby, które posiadają umiejętność optymalizacji procesów e-commerce. Optymalizacja procesów dotyka takich zagadnień, jak obsługa zamówień, logistyka, produkcja, księgowość i wiele, wiele innych.

Naszym celem jest 100% autonomicznej realizacji procesów. Jeżeli takie coś Cię kręci, zapraszamy. Optymalizacja procesów odbywa się w obrębie platformy BASELINKER, a także procesów realizowanych w autorskim oprogramowaniu produkcyjno-administracyjnym.

Twój zakres obowiązków

  • administracja automatyzacją procesów,
  • optymalizacja procesów e-commerce,
  • konfigurowanie integracji kurierskich, marketplace oraz własnych sklepów internetowych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów z działaniem procesów automatycznych,
  • programowanie rozwiązań automatyzujących w języku JAVA lub PHP,
  • projektowanie nowej logiki procesów e-commerce.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z platformy Baselinker,
  • umiejętność programowania PHP – poziom Junior,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • podstawowa znajomość baz danych MySQL,
  • chęć rozwoju,
  • samodzielność w działaniu.
  • znajomość Comarch ERP OPTIMA,
  • wiedza z procesów obiegu dokumentów w firmie.

To oferujemy

  • rozwijanie umiejętności pod okiem doświadczonych osób,
  • pełne wsparcie w realizacji zadań,
  • stabilną i długotrwałą współpracę,
  • brak nadgodzin – szanujemy Twój czas,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet Multisport.

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. e-commerce Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Specjalista ds. HR Tychy
  • Specjalista ds. turystyki Tychy
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941