Specjalista ds. audytu wewnętrznego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ocena procesów pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawnymi, regulacjami wewnętrznymi oraz najlepszymi praktykami rynkowymi,
  • Proponowanie usprawnień mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i efektywność funkcjonowania rozwiązań organizacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji  audytowej zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Sporządzanie raportów zawierających wnioski i rekomendacje z przeprowadzonych badań oraz monitoring postępów wdrożeń,
  • Prezentowanie wniosków przed kadrą menedżerską
  • Współtworzenie planu rocznego wykonywania audytów w Spółkach,
  • Udział w kształtowaniu działań Działu Audytu Wewnętrznego.

    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie wyższe ( preferowane: finanse, IT, ekonomia, prawo ),
    • 2 - letnie doświadczenie w audycie ( operacyjny, finansowy, IT),
    • Praktyczna znajomość globalnych standardów audytu wewnętrznego,
    • Umiejętność analizy danych,
    • Zaawansowana znajomość oprogramowania MS Office,
    • Mile widziana - znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
    • Dyspozycyjność wyjazdów: 10%-15% miesięcznego wymiaru czasu pracy,
    • Dobra organizacja pracy i zarządzanie swoim czasem.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
    • Dofinansowana nauka języka obcego w ramach godzin pracy
    • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
    • Dodatek finansowy za pracę w systemie czterobrygadowym
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584