Specjalista ds. audytu sprężonego powietrza
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
7 bar sp. z o.o.
12. 9. 2024

Poszukujemy Specjalisty ds. audytu sprężonego powietrza do naszego zespołu w Poznaniu.
Opis stanowiska:
- Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonywanych działań,
- Kontakt z klientem w sprawie realizowanych działań,
- Programowanie i konfiguracja systemów pomiarowych do sprężonego powietrza,
- Uruchamianie i konfiguracja urządzeń,
- Uruchamianie systemów sterowania,
- Wykonywanie audytów na miejscu u klienta w zakładzie,
- Skuteczne usuwanie bieżących usterek i przywracanie funkcjonalności systemów,
- Czytanie i interpretowanie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
- Rysowanie w programie GstarCad schematów elektrycznych, instalacji sprężonego powietrza,
- Gotowość do wyjazdów.
Wymagania:
- Wyobraźnia i potrzeba rozwiązywania problemów, zapał i motywację do pracy,
- Otwartość na uczenie się nowych rzeczy i branie udziału w procesach twórczych,
- Systematyczna praca i skupienie się na realizacji celów Zespołu,
- Zrozumienie praktyki instalacji mediów przemysłowych lub gotowość do zrozumienia tego zagadnienia i do szkolenia w tym zakresie
- Poszanowanie ludzi i umiejętność współpracy,
- Gotowość do podróży służbowych po całej Polsce (głównie Wielkopolsce oraz województwach: pomorskim, kujawsko–pomorskim, zachodnio-pomorskim i łódzkim)
- Umiejętności lub/i wykształcenie: elektryczne/ energetyczne,
- Mile widziani również studenci ostatniego roku magisterki/inżynierki (elektrycznym/ energetycznym)
- Uprawnienia energetyczne Gr. 1 i 2,
- Umiejętność czytania i sporządzania schematów elektrycznych,
- Umiejętność obsługiwania programy typu CAD,
- Nie ma przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m,
- Język angielski na poziomie B1.
Oferujemy:
- Specjalistyczne wyszkolenie i wiedzę na temat urządzeń i systemów do produkcji, uzdatniania i przesyłu sprężonego powietrza,
- Dostęp do odpowiednich narzędzi i produktów producentów światowej czołówki pomiarów urządzeń sprężonego powietrza,
- Dostęp do unikalnej wiedzy pozwalającej na poprawę efektywności systemów energetycznych w tej branży - innych niż powszechnie powielane na rynku,
- Dostęp do specjalistów dzielących się wiedzą i zainteresowanych wspólnym rozwojem,
- Pracę, w której szanuje się człowieka, reguły fizyki, prawo i etykę zawodową,
- Rozwój indywidualnych kompetencji merytorycznych i możliwość wpływu na pracę Zespołu,
- Wynagrodzenie zapewniające satysfakcję z pracy i motywację do rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Poczucie dobrego wpływu na rzeczywistość Firmy i satysfakcję z rezultatów osiąganych przez Klienta.
Benefity:
- Karta Multisport
- Ubezpieczenie na życie
- Pakiet Medyczny
- Służbowy samochód do użytku prywatnego
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584