Specjalista ds. analizy finansowej z angielskim i francuskim
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie kluczowych zadań księgowych i kontrolnych dla fabryk, w tym: kalkulacja rezerw, ksiegowanie rezerw, kontrola poprawnosci wynikow, zamknięcie okresu rozliczeniowego, itp.
  • inicjowanie projektów kapitałowych w systemach księgowych
  • zarządzanie budżetami w systemach księgowych
  • tworzenie standardowych raportów, ich analizę i wyciaganie wnioskow, wykorzystywanych następnie w procesie podejmowania decyzji
  • przygotowywanie analiz ad hoc

Wymagania pracodawcy

  • znajomość obsługi pakietu MS office szczególnie Excel – bardzo dobra znajomość
  • znajomość języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • swobodę w poruszaniu się w systemach analitycznych i księgowych
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość programu PowerBI i kostek OLAP
  • doświadczenie księgowe – przygotowywanie zapisów księgowych, kalkulacja rezerw, etc

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę na pełen etat w stałych godzinach (8:00-16:00) wolne weekendy
  • pracę hybrydową (osoby z Krakowa i okolic)
  • szkolenia wdrożeniowe
  • dofinasowanie do obiadów w pracy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748