Specjalista ds. analiz strategicznych (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Wsparcie w procesach M&A oraz Greenfield.
  • Modelowanie finansowe na potrzeby inwestycyjne lub pozyskania finansowania.
  • Opracowywanie raportów dotyczących potencjalnych obszarów rozwoju grupy Budimex, w tym możliwości dywersyfikacji biznesowej i ekspansji geograficznej.
  • Bieżący monitoring sytuacji rynkowej oraz przygotowywanie cyklicznych raportów na temat rynku budowlanego w Polsce.
  • Przygotowywanie analiz finansowych i biznesowych, w tym testów na utratę wartości aktywów finansowych, analiz sytuacji rynkowej na potrzeby sprawozdań Zarządu oraz materiałów na konferencje i spotkania branżowe.
  • Opracowywanie analiz makroekonomicznych i konkurencyjnych na potrzeby spotkań Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.
  • Uzupełnianie ankiet przygotowanych przez Narodowy Bank Polski oraz inne podmioty branżowe.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie) w dziedzinach takich jak ekonomia, finanse, bankowość, matematyka, statystyka lub ekonometryka.
  • Minimum 1-3 lata doświadczenia zawodowego w analizach finansowych, analizach rynku lub controllingu.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej.
  • Umiejętność analizy i interpretacji sprawozdań finansowych oraz danych statystycznych.
  • Dobra znajomość procesów ekonomiczno-gospodarczych.
  • Znajomość narzędzi MS Excel, MS PowerPoint, VBA.
  • Mile widziane: częściowa kwalifikacja ACCA, CIMA, CFA lub Biegły Rewident.
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi działami.
  • Orientacja na wyniki i dążenie do osiągania wyznaczonych celów.
  • Innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667