Specjalista ds. analiz, raportowania i harmonogramowania
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317083

Obowiązki

  • przygotowywania raportów postępu prac przy realizacji projektu,
  • weryfikacja i aktualizacja danych zawartych w raportach,
  • analiza postępu prac w stosunku do harmonogramu realizacyjnego,
  • udział w procesie planowania prac na projekcie,
  • współpraca przy opracowaniu harmonogramu realizacji prac,
  • raportowanie zaawansowania prac,
  • koordynacja obiegu dokumentów raportowych i harmonogramów pomiędzy Podwykonawcami, a Zamawiającym,
  • współpraca z działami: kontrolingu, finansowo-księgowym, ofertowania, zakupów w zakresie niezbędnych danych wykorzystywanych przez wsparcie przygotowywania różnego rodzaju sprawozdań i prezentacji na projekcie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne / zarządzanie, techniczne - mile widziane,
  • bardzo dobrą znajomość Excel, Word, Power Point,
  • dobra znajomość programu do harmonogramowania MS Project,
  • znajomość języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym - mile widziane,
  • doświadczenie w roli asystenta zarządu lub na pokrewnym stanowisku, jest mile widziane,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584