Specjalista ds. Analityki Danych Power BI i Azure
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Retail Institute
16. 9. 2024

Nadszedł czas na rozwój naszego zespołu! Szukamy osób, które niczym ninja poruszają się po AZURE, LAKE, Data Factory oraz Power BI. Jeżeli masz min. 24 miesiące doświadczenia pracy z niżej wymienionymi narzędziami, umiejętność analizy danych, pracujesz sprawnie i kreatywnie oraz jesteś absolutnym freak jeśli chodzi o dokładność i staranność - zapraszamy do kontaktu.

Obowiązki:

Tworzenie od podstaw bardzo rozbudowanych raportów i wizualizacji w PowerBI

Zarządzanie danymi w platformie Azure, w tym tworzenie baz danych, magazynów danych i rozwiązań analitycznych.

Analiza i interpretacja danych w celu wydobycia istotnych wniosków biznesowych

Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i wymagań dotyczących analizy danych.

Wdrażanie rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem narzędzi PowerBI i platformy Azure.

Wymagania:

Doświadczenie min. 24 miesięcy w pracy z narzędziami Business Intelligence, w tym PowerBI.

Znajomość platformy Azure, w tym Azure SQL Database, Azure Data Lake, Azure Data Factory.

Umiejętność tworzenia zapytań SQL.

Zrozumienie koncepcji związanych z analizą danych i business intelligence.

Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Lokalizacja: praca zdalna

Typ zatrudnienia: do ustalenia, preferujemy B2B

Termin rozpoczęcia: 10 września

Dołącz do nas ! Zapraszam do kontaktu !

Więcej: aszmeja@einstitute.com.pl

Anna Szmeja

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584