Specjalista ds. Analityki Danych i Sztucznej Inteligencji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PBSG Limited Sp.K.
27. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną firmą poszukującą doświadczonego specjalisty w obszarze analityki danych i sztucznej inteligencji. Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem innowacyjnych rozwiązań opartych na zaawansowanej analityce, uczeniu maszynowym i AI, a także posiadasz wiedzę w zakresie doradztwa we wdrażaniu AI Act, zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów poprzez wykorzystanie rozwiązań zaawansowanej analityki danych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.
  • Kreowanie inicjatyw analitycznych.
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań uczenia maszynowego i AI, w szczególności: segmentacje klientów, modele predykcyjne i systemy rekomendacji.
  • Implementację oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego i AI w oparciu o komponenty open source.
  • Audyt procesów w organizacji oraz doradztwo we wdrażaniu systemów zgodnych z AI Act.
  • Nadzorowanie i optymalizacja działania systemów opartych na sztucznej inteligencji w naszej firmie.
  • Monitorowanie trendów i nowości w dziedzinie sztucznej inteligencji.
  • Szkolenie zespołów z zakresu korzystania z narzędzi AI.
  • Współpraca z dostawcami technologii AI w celu ciągłego doskonalenia używanych systemów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w analityce biznesowej, analityce predykcyjnej lub przetwarzaniu danych (mile widziane w instytucji finansowej lub telekomunikacyjnej).
  • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań z użyciem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, np. modele klasyfikacyjne, segmentacyjne i rekomendacyjne.
  • Doświadczenie projektowe we współpracy z jednostkami IT, biznesowymi oraz dostawcami zewnętrznymi.
  • Wysokie zdolności analityczne, w tym umiejętność interpretacji danych i wyciągania wniosków.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z: MLflow, PySpark, Databricks, Git.
  • Doświadczenie w budowie i utrzymywaniu feature store / data mart.
  • Wiedza z obszarów: Finanse, Supply Chain, Sprzedaż i Marketing, FMCG, Banking lub Retail.
  • Znajomość regulacji AI Act.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pracę hybrydową.
  • Benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do sieci siłowni w całym kraju.
  • Współudział w tworzeniu rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego od etapu tworzenia wymagań do wdrożenia.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.
  • Realny wpływ na transformację i rozwój środowiska analitycznego (w tym rozwiązania chmurowe).
  • Okazję do bliskiej współpracy z wieloma klientami przy realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów.
  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą.
  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw i ich prowadzenia.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią ekscytujących projektów w obszarze analityki danych i sztucznej inteligencji!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210