Specjalista ds. Allegro
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Primavera Parfum Sp. z oo Spółka komandytowa
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

- Zarządzanie lub pomoc w zarządzaniu (w zależności od doświadczenia) kontami klientów na Allegro

we współpracy z zespołem

- Planowanie, obsługa, monitorowanie i optymalizacja kampanii Allegro ADS

- Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych na potrzeby wewnętrzne, a także prowadzenie

spotkań statusowych z klientami spółki,

- Analiza konkurencji i monitorowanie trendów w kategorii

- Optymalizacja ofert pod kątem poprawy ich jakości i trafności

- Kształtowanie strategii zwiększającej sprzedaż na kontach, w tym strategii marketingowej oraz

polityki cenowej, a następnie egzekucja i realizacja zaplanowanej strategii

Nasze wymagania:

- Znajomość serwisu Allegro i narzędzi wspierających zarządzanie sprzedażą na platformie np. Allegro

Analytics, TradeWatch i inne

- Mile widziane minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii Allegro ADS poparte

sukcesami

- Wiedza z zakresu regulaminu Allegro

- Rozwinięte zdolności interpersonalne, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy zespołowej.

Doświadczenie we współpracy z klientami będzie dużym atutem,

- Otwarty umysł, samodzielność i nastawienie na rozwój kompetencji w zakresie e-commerce /

Allegro

- Microsoft Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym oraz umiejętność szybkiego liczenia

To oferujemy:

- Możliwość pracy hybrydowej

- Premie uzależnione od wyników

- Dogodne warunki pracy – UoP lub B2B do wyboru

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Wsparcie Managera dysponującego dużą wiedzą o Allegro

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851