Specjalista ds. Aktywnej Sprzedaży
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze"
16. 9. 2024

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zaprasza zainteresowane osoby do rekrutacji na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • opracowywanie i prezentowanie ofert PZLPiT „Mazowsze” negocjacje
  • warunków sprzedaży z klientami i poszukiwanie nowych kanałów
  • pozyskiwania klientów;
  • monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji;
  • identyfikowanie potrzeb klientów i proponowanie im odpowiednich rozwiązań;
  • utrzymywanie kontaktu z klientami głównie poprzez spotkania biznesowe,
  • ozmowy telefoniczne oraz korespondencję mailową;
  • współpraca z innymi działami instytucji w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • raportowanie swoich działań oraz efektywności sprzedaży do kierownika
  • i Dyrektora instytucji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;
  • umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne;
  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta;
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami;
  • dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji planów sprzedażowych;
  • kreatywność, otwartość na wyzwania, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole;
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (np. marketing, zarządzanie);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na wysokim poziomie;
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • sprzęt niezbędny do realizacji zdań;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole;
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584