Specjalista ds. Administracyjnych w kanale Brand Retail
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Chcesz pracować dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży FMCG? Lubisz kontakt z ludźmi i jednocześnie praca analityczna, systemowa nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Posługujesz się w stopniu dobrym językiem angielskim?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Lokalizacja miejsca pracy: okolice metra Dworzec Gdański (model hybrydowy).

Oczekujemy

  • języka angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie, min. B2,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • umiejętności analizy i pracy na danych.

mile widziane:

  • doświadczenie w handlu/retail, zarządzaniu procesami,
  • znajomość systemu SAP.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00,
  • bogaty pakiet benefitów (bony lunchowe 270 PLN miesięcznie, opieka medyczna oraz karta sportowa),
  • hybrydowy model pracy (dodatek do pracy hybrydowej),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • praca w różnorodnym zespole inspirujących i ambitnych osób.

Zadania

  • koordynowanie i zarządzanie umowami najmu,
  • przygotowywanie i obsługa dokumentów związanych z zawieraniem umów najmów,
  • sporządzanie raportów,
  • weryfikacja wykorzystania budżetów,
  • nadawanie dostępów i tworzenie kont w systemach,
  • bieżące wsparcie operacyjne działu.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567