Specjalista ds. administracyjnych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
23. 2. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy grono naszych pracowników adminsitracyjnych. Dołącz do nas i TY!

Twoje obowiązki

  • wsparcie administracyjne zespołu w ramach realizowanych kontraktów i usług budowlanych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • realizowanie bieżących procesów administracyjnych
  • prowadzenie zestawień na potrzeby budowy
  • przygotowywanie umów, aneksów oraz zamówień dla dostawców i podwykonawców
  • umawianie spotkań, organizacja podróży służbowych
  • koordynacja i archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne, prawne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • preferowane doświadczenie w obszarze administracji branży budowlanej
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • czynne prawo jazdy w kat.B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551