Specjalista ds. Administracyjnych - Dziekanat
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, śląskie, Polska
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna
19. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna studentów,
  • Prowadzenie akt osobowych studentów oraz ewidencja i dokumentacja przebiegu studiów wyższych,
  • Wykonywanie wszystkich czynności administracyjnych związanych z funkcjonowaniem studiów,
  • Bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna obsługa studentów,
  • Obsługa specjalistycznego programu komputerowego do obsługi toku studiów,
  • Wyrabianie i wydawanie studentom dokumentów związanych z przebiegiem studiów oraz ich duplikatów lub ich odpisów,
  • Współpraca z kadrą dydaktyczną oraz z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi uczelni,
  • Organizowanie i przygotowanie obron prac dyplomowych licencjackich i magisterskich oraz egzaminów komisyjnych,
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów i spraw studentów (w wersji papierowej i elektronicznej)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office oraz USOS,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność do szybkiego uczenia się̨ i umiejętność realizacji kilku zadań równocześnie,
  • Dyspozycyjność (praca również w 2 soboty w miesiącu).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę bądź 1/2 etatu
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776