Specjalista ds. administracyjnych
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko:

(2 etaty)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z funkcjonowaniem hostelu przy Muzeum,
  • Bieżąca obsługa gości hostelu min. zameldowanie/wymeldowanie gości, rozliczanie pobytu,
  • Wsparcie administracyjne w zakresie sporządzania pism, raportów i sprawozdań oraz innych dokumentów związanych z bieżącym funkcjonowaniem działu Administracji,
  • Przygotowywanie dokumentów do działu księgowego,
  • Uczestnictwo w zespołach zadaniowych / projektowych,
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem działu Administracji.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie co najmniej średnie i min. 5-letni staż pracy lub wykształcenie wyższe,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B1,
  • Znajomość programów pakietu Microsoft Office, w szczególności programu MS Word i Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Wymagana biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Uwaga:

stanowisko wymaga przedłożenia pracodawcy przed nawiązaniem stosunku pracy:

  • informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego;
  • świadczenia o państwie lub państwach, w których zamieszkiwała w ciągu ostatnich 20 lat, innych niż Rzeczpospolita Polska i państwo obywatelstwa, oraz jednocześnie przedkłada pracodawcy informację z rejestrów karnych tych państw uzyskiwaną do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi (podstawa prawna żądania ww. danych: art. 221a § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 21 ust. 3 ustawy z 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich).

Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080