Specjalista ds. administracji z podstawami j. niemieckiego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Menadżerem Operacyjnym Projektu w zakresie bieżących zadań administracyjnych i operacyjnych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemie
  • Monitorowanie i weryfikacja ewidencji czasu pracy oraz danych wprowadzonych przez koordynatorów projektowych
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, zapewnienie jej kompletności i poprawności
  • Przygotowywanie i przekazywanie danych niezbędnych do naliczania wynagrodzeń
  • Utrzymywanie płynnej komunikacji z zespołem projektowym, zapewniającej sprawną realizację założonych celów

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Umiejętność pracy z dokumentacją oraz dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z administracją lub zarządzaniem projektami
  • Znajomość systemu macOS

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę, dzięki której rozwiniesz Twoje dotychczasowe umiejętności
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy (służbowy MacBook, iPhone)
  • kartę Multisport
  • pakiet Medicover
  • pracę w klimatycznym biurze z dostępem do bezpłatnego parkingu w centrum miasta

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392