Specjalista ds. Administracji w Dziale Wsparcia Biznesu - Business Support
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
7. 9. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

 Specjalisty ds. Administracji w Dziale Wsparcia Biznesu - Business Support.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesów operacyjnych, zarządzanie danymi, koordynację serwisu oraz administrację umów.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie master data, w tym umowami, cennikami oraz bazą klientów.
  • Rozliczanie prac dodatkowych.
  • Parametryzacja umów w systemie.
  • Koordynacja procesu serwisu maszyn – zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.
  • Administracja umów, w tym waloryzacja oraz aneksowanie.
  • Komunikacja i dzielenie się dobrymi oraz złymi praktykami w zespole.
  • Zarządzanie optymalnym wykorzystaniem wyposażenia i środków trwałych.
  • Wsparcie w zarządzaniu katalogiem maszyn, w tym prowadzenie newslettera z nowościami.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.
  • Biegłość w obsłudze komputera (w tym MS Office).
  • Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole.
  • Systematyczność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536