Specjalista ds. Administracji/ Resource Support
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1187705

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: 100% zdalnieBranża: projekt w sektorze farmaceutycznym Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 65-75 PLN/h netto + VATStart współpracy: ASAP/ wrzesień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 2 lata doświadczenia jako Personal Assistant / Resource Support/ Wsparcie Administracyjne
  • Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools, EXCEL – tabele przestawne) oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Otwartość na ludzi i współpracę z nimi
  • Umiejętności analityczne i szybkiego przyswajania zagadnień finansowych
  • Umiejętność kierowania mniejszymi projektami

Obowiązki:
  • Zadania administracyjne
  • Zarządzanie przychodzącymi lub odchodzącymi kontraktorami (sprzęt IT, karty wejściowe)
  • Kontakt z dostawcami (wyjaśnianie nieprawidłowości, dostęp do informacji w celu wdrożenia itp.)
  • Wsparcie dokumentacją kontraktorów (przygotowywanie aneksów, umów i dokumentów)
  • Archiwizowanie dokumentów, tworzenie zamówień finansowych
  • Proaktywne podejście do zmian planowanych i wdrażanych w procesach pozyskiwania.
  • Partnerstwo z dostawcami w imieniu menedżerów w indywidualnych przypadkach związanych z poszczególnymi kontrahentami.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa z Klientem w biurze
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544