Specjalista ds. administracji produkcji
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej – zgłaszanie potrzeb oraz prowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowanie i raportowanie ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych
  • Onboarding nowych współpracowników – przygotowanie dokumentów, szafek, zgłoszenie potrzeby przygotowania odpowiednich dostępów, zapoznanie nowych osób z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi
  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja grafiku pracy produkcji, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz otrzymanym planem produkcji
  • Zarządzanie kontraktem z leasingodawcą serwisu odzieży roboczej, bieżąca realizacja zgłoszeń od pracowników
  • Organizowanie wizyt gości (business partnerów, dostawców, klientów, współpracowników) w fabryce – administrowanie kalendarzem wizyt, współpraca z wewnętrznymi przewodnikami, odpowiednie przygotowanie każdej wizyty
  • Zarządzanie szatniami pracowniczymi – przydzielanie szafek, zamawianie środków ochrony indywidualnej i potrzebnego wyposażenia
  • Nadzór nad automatami BHP – zgłaszanie nowych użytkowników, weryfikacja pobrań na podstawie otrzymywanych raportów
  • Raportowanie stosownych wskaźników KPI

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ewentualnie /student/-ka studiów zaocznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętności interpersonalne i umiejętność współpracy z różnymi grupami funkcjonalnymi
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy
  • Zdolności komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie
  • Znajomość Kodeksu Pracy z zakresu czasu pracy oraz programu TETA będą dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i/lub programu sportowego
  • Siłownie na terenie firmy, z której można korzystać przed pracą i po pracy
  • Przyjazną atmosferę, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku na pełen etat)
  • Dofinansowania do obiadów na terenie firmy
  • Bony świąteczne, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567