Specjalista ds. administracji produkcji
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji produkcji.

Lokalizacja: Niepołomice

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe ewentualnie /student/-ka studiów zaocznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • umiejętności interpersonalne i umiejętność współpracy z różnymi grupami funkcjonalnymi,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy,
  • zdolności komunikacyjne,
  • pozytywne nastawienie,
  • znajomość Kodeksu Pracy z zakresu czasu pracy oraz programu TETA będą dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa do maja 2025),
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta sportowa),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dofinansowanie do obiadów.

Zadania

  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej – zgłaszanie potrzeb oraz prowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowanie i raportowanie ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych,
  • onboarding nowych współpracowników – przygotowanie dokumentów, szafek, zgłoszenie potrzeby przygotowania odpowiednich dostępów, zapoznanie nowych osób z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi,
  • przygotowanie i bieżąca aktualizacja grafiku pracy produkcji, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz otrzymanym planem produkcji,
  • zarządzanie kontraktem z leasingodawcą serwisu odzieży roboczej, bieżąca realizacja zgłoszeń od pracowników,
  • organizowanie wizyt gości (business partnerów, dostawców, klientów, współpracowników) w fabryce – administrowanie kalendarzem wizyt, współpraca z wewnętrznymi przewodnikami, odpowiednie przygotowanie każdej wizyty,
  • zarządzanie szatniami pracowniczymi – przydzielanie szafek, zamawianie środków ochrony indywidualnej i potrzebnego wyposażenia,
  • nadzór nad automatami BHP – zgłaszanie nowych użytkowników, weryfikacja pobrań na podstawie otrzymywanych raportów,
  • raportowanie stosownych wskaźników KPI.

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544