Specjalista ds. Administracji Magazynowej (m/k/x*)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu przyjęcia towaru do magazynu poprzez wprowadzanie i administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym
  • przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych
  • kontrola stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym w oparciu o system komputerowy
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • współpraca z działem Magazynu i Obsługi Klienta
  • sporządzanie raportów magazynowych
  • współpraca z kierowcami oraz nadzór nad dokumentacją transportową

Nasze wymagania

  • znasz specyfikę pracy w magazynie
  • bardzo dobrze umiesz obsługiwać komputer (szczególnie Excel)
  • jesteś gotowa/y do pracy 3 zmianowej
  • bardzo dobrze organizujesz sobie czas pracy
  • jesteś zaangażowana/y i odpowiedzialna/y

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce kontraktowej
  • dodatek za pracę w warunkach specjalnych 400 zł miesięcznie
  • realizacja ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań
  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit (możliwość korzystania m.in. z biletów do kina, karty Multisport, bonów świątecznych), opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, bezpłatna aplikacja do nauki j. angielskiego i niemieckiego​, paczki oraz zapomoga przedświąteczna​
  • program poleceń pracowniczych - „Poleć Świeżaka za 2 000 zł”
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami – Indywidualne Programy Rozwój

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki z kartą Makro
  • paliwo w korzystnej cenie
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Benefity z systemu kafeteryjnego MyBenefit

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183