Specjalista ds. administracji magazynowej
  • Gdańsk, Kokoszki, ul. Budowlanych 48 i ul. Bysewska
pomorskie, Gdańsk, Kokoszki, ul. Budowlanych 48 i ul. Bysewska, pomorskie, Polska
Grupa KLIMA-THERM
10. 10. 2024

Do spółki KLIMA-THERM sp. z o.o. przy ulicy Budowlanych 48 w Gdańsku (Kokoszki) zatrudnimy osobę do pracy na stanowisko:

Zadania:

Specjalista będzie współpracował bezpośrednio z kierownikiem magazynu w zakresie wsparcia administracyjnego: prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z wydawaniem i zamówieniami odzieży roboczej; koordynowaniem ważności badań UDT urządzeń magazynowych; prace związane z rozliczaniem godzin pracy pracowników sezonowych; współpraca w zakresie BHP (uprawnienia, organizacja kursów i szkoleń); realizacja zakupów na potrzeby magazynu; współpraca z innymi działami w firmie w zakresie prowadzenia i przekazywania dokumentów i informacji (raportów) z magazynu; dokonywanie zapisów w systemie SAP, inne prace administracyjne.

Oczekiwania wobec kandydatów / wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie średnie – chętnie połączone z doświadczeniem w pracach administracyjno- biurowych
  • Obsługa komputera – pakiet MS Office, w tym sprawna obsługa programu EXCEL
  • Systematyczność w podejściu do pracy i skrupulatne prowadzenie spraw (terminowość)
  • Dokładność, samodzielność
  • Kompetencje osobiste: wysoka kultura osobista, poprawna komunikacja z innymi, nastawienie na współpracę i rozwiązanie problemów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, uprawnienie do cyklicznych premii finansowych, proporcjonalnie do wymiaru etatu (system oceny okresowej)
  • możliwość uczenia się, w tym także dofinansowania nauki na studiach, jeśli je kontynuujesz
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość skorzystania z programów dodatkowej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart sportowych i innych benefitów pracowniczych
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, gdzie Pracodawca odprowadza składkę w wysokości 3,5% twojego wynagrodzenia zasadniczego co miesiąc na Twoje Indywidualne Konto Emerytalne
  • bogaty pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
  • zdobycie doświadczenia w pracy w firmie o międzynarodowym zasięgu i wielu wypracowanych standardach działania

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251