Specjalista ds. Administracji i Rekrutacji Opole
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
OPOLSKI ZAKŁAD MONTAŻOWO SPAWALNICZY Sp. J.
21. 8. 2024

OPOLSKI ZAKŁAD MONTAŻOWO SPAWALNICZY Sp. J. w Opolu poszukuje osób do pracy w biurze firmy.
STANOWISKO:
Specjalista ds. Administracji i Rekrutacji praca pon-pt. 8:00-16:00
WYMAGANIA:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu B2
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w pracy o charakterze administracyjnym
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
Zaangażowanie, ambicja, skupienie na osiąganiu celów zawodowych
Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
Podstawowa znajomość pakietu MS Office
OBOWIĄZKI:
Wsparcie administracyjne
Zarządzanie wewnętrzną dokumentacją biura
Koordynowanie projektów firmy
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
Aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami
Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia od 3500 do 5000zł netto

  • Praca Opole
  • Pracownik ds. administracji Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544