Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LHH Recruitment Solutions
28. 9. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży mebli biurowych, poszukujemy komunikatywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Obsługi Recepcji i Obsługi Klienta w showroomie.

Model pracy: praca stacjonarna

Adres: ulica Puławska, Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i administracja recepcji – obsługa połączeń, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze, wsparcie przy organizacji spotkań i eventów,
  • Customer service – obsługa Klientów (B2C, B2B) odwiedzających Showroom,
  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów oraz prezentacji (system wewnętrzny oraz MS Excel, MS PowerPoint),
  • Poszukiwanie możliwości sprzedażowych, praca z bazą Klientów i umawianie spotkań dla Zespołu Centralnego.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nastawienie na relacyjną obsługę Klienta,
  • Zaangażowanie i inicjatywa,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Dokładność, sumienność i punktualność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie o blisko 80-letniej historii, która jest liderem w branży mebli biurowych w Europie,
  • Inspirującą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Kompleksowy program szkoleń,
  • Ergonomiczne biuro,
  • Kartę Medicover.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392