Specjalista ds. administracji i obiegu dokumentów (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • organizowanie bieżącej pracy w zakresie administracji,
  • tworzenie oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem procedur, m.in. zamówień, czystości itd.,
  • nadzorowanie i prowadzenie ewidencji ilościowej majątku,
  • onboarding pracowników (sprzęt, procesy i inne niezbędne narzędzia do pracy),
  • tworzenie budżetów i planów wydatków na zapotrzebowania na niezbędne materiały, urządzenia oraz wyposażenie,
  • nadzór administracyjny nad budynkiem oraz ekipami i firmami związanymi z funkcjonowaniem infrastruktury we wszystkich lokalizacjach,
  • nadzór nad wynajmem powierzchni, wraz z wynajmem powierzchni reklamowych,
  • nadzór nad flotą samochodów,
  • przygotowywanie ofert, przetargów i przedstawianie ich przełożonemu,
  • organizowanie współpracy z firmami zewnętrznymi (firmy współpracujące i dostawcy, np. firm remontowo-budowlanych, serwisowych, zaopatrujących w materiały biurowe i środki czystości, sprzątających itp.), w tym negocjowanie warunków podpisywanych z nimi umów.

Wymagania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i sumienność,
  • zdolność i chęć szybkiego przyswajania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetowości powierzonych obowiązków,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (praca na arkuszach Excel),
  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole, organizacji pracy własnej.

Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i prestiżu na rynku,
  • system premiowania,
  • podróże służbowe,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (w tym opieka medyczna i karnety sportowe),
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z parkingiem.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392