Specjalista ds. Administracji
  • Warszawa, ul. Senatorska
mazowieckie, Warszawa, ul. Senatorska, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
26. 9. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Zadania administracyjne ppoż: nadzór nad audytami Specjalistów ppoż i Dyżurnych Pięter, przygotowywanie szkoleń dla pracowników, monitorowanie terminu realizacji szkoleń, przygotowywanie raportów z zakresu p.poż na cele kontrolne,  wysyłanie komunikacji w zakresie ppoż do pracowników.
  • Wsparcie w aktualizacji bazy dostawców oraz tworzeniu dokumentacji zgodnie z procedurami w zakresie zarządzania dostawcami.
  • Wsparcie w cyklicznych weryfikacjach np. dostępów pracowników, terminowego wykonywania szkoleń i innych.
  • Wsparcie w procesie archiwizacji dokumentacji
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji/formularzy podyktowanych procedurami jak zarządzania aplikacjami, bezpieczeństwem informacji i innymi.
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych i adresowanie potrzeb przygotowania zaplecza logistycznego, cateringu i technologicznego.
  • Zastępstwa pracowników w ustalonym zakresie.
  • Realizacja innych obowiązków wyznaczonych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zakresie zadań związanych z przygotowywaniem dokumentacji, raportów, szkoleń  p.poż.
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji, formularzy, archiwizacji.
  • Znajomość i stosowanie wymagań z zakresów p.poż i BHP.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Samodzielność, sumienność, terminowość, odpowiedzialność i umiejętność planowania pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.
  • Pracę w systemie hybrydowym, tj. 3 dni stacjonarne, 2 dni zdalne.
  • Wdrożenie stanowiskowe.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z karty sportowej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210