Specjalista ds. administracji
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie pism i umów,
  • Prowadzenie rejestru umów,
  • Przygotowanie materiałów związanych z rozliczeniem inwestycji,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów finansowych,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowym oszacowaniem wartości przedmiotu zamówienia,
  • Prowadzenie i nadzorowanie Rejestru przyrządów kontrolno–pomiarowych,
  • Prowadzenie Rejestru reklamacji,
  • Prowadzenie rejestru i monitorowanie okresu ważności przeglądów budynków i urządzeń,
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Szpitala.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Minimum 3 lat stażu pracy na podobnym stanowisku,
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS OFFICE, LEX,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,,
  • Obywatelstwo polskie,
  • Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Nieposzlakowana opinia.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość przepisów o finansach publicznych, w zakresie umów, ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku

- Pakiet socjalny

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087