Specjalista ds. administracji
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Greek Trade
11. 6. 2024

Greek Trade- producent artykułów spożywczych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny i Centrum Logistyczne Greek Trade
Porszewice 18s, 95-200 Pabianice
Godziny pracy: 8-16 poniedziałek-piątek
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie wszelkich spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Sekretariatu, zgodnie z obowiązującymi procedurami, przyjętymi zasadami i standardami obsługi klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
- Wsparcie Działów Firmy w codziennej pracy administracyjnej.
- Udzielanie podstawowych informacji na temat zakresu działalności Firmy.
- Obsługa centrali telefonicznej oraz innych urządzeń biurowych.
- Przyjmowanie i rozdział korespondencji elektronicznej i tradycyjnej.
- Wprowadzanie do systemu i przygotowanie do dalszego obiegu dokumentów księgowych.
- Prowadzenie kasy, sporządzanie raportów kasowych, obsługa kasy fiskalnej.
Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- prawo jazdy kat. B
Mile widziana:
- znajomość systemu COMARCH CDN XL
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- benefity (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej POLMED, grupowe ubezpieczenie na życie WARTA)
- program poleceń pracowniczych do 2 250 zł brutto
- kartę Lunchową (po okresie próbnym)
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w fajnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055