Specjalista ds. administracji
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu pod względem administracyjnym,
  • Prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Organizowanie delegacji i wyjazdów służbowych – krajowych i zagranicznych,
  • Przygotowanie narad, konferencji, spotkań pod względem obsługi technicznej – zapewnienie niezbędnych dokumentów, materiałów, zawiadomienie uczestników, zorganizowanie poczęstunku,
  • Sporządzanie protokołów i sprawozdań z posiedzeń i zebrań,
  • Przygotowanie wstępnych pism, sprawozdań zgodnie z poleceniem przełożonego,
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz – dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Organizowanie prac związanych z konserwacją sprzętu, urządzeń,
  • Nadzór nad zaopatrzeniem sekretariatu w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe,
  • Obsługa dokumentów do tłumaczenia i prowadzenie rejestru takowych,
  • Czynny udział w szkoleniu wstępnym BHP dla nowych pracowników,
  • Rozdzielanie poczty przychodzącej,
  • Pomoc przy rekrutacji, wydawanie odzieży roboczej, prowadzenie obiegówki, wydawanie kart wjazdowych na teren parku, wydawanie szafek pracowniczych,
  • Prowadzenie rejestru użytkowanie samochodu służbowego oraz rejestru kluczy do pomieszczeń w firmie,
  • Obsługa systemu BDO ( gospodarka odpadami),
  • Organizacja imprez firmowych oraz małych eventów typu rocznice pracy w firmie, urodziny, dzień kobiet itp.
  • Dbanie o wizerunek firmy wśród pracowników.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, sumienność, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi sprzętów biurowych
  • Komunikatywność
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu BDO

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Praca w godzinach 7:30-15:30
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ogromnym potencjałem
  • Opieka medyczna Medicover za 1 zł dla Ciebie i członków Twojej rodziny,
  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA na bardzo preferencyjnych warunkach,
  • Pakiet Świadczeń socjalnych, w tym wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia, platforma kafeteryjna gdzie to ty decydujesz na co wydasz otrzymane środki z funduszu (obszar działania : sport w tym karta sportowa Medicover Sport, kultura, rekreacja i turystyka),
  • Paczki dla dzieci naszych pracowników na Mikołajki,
  • Celebrujemy poprzez symboliczne słodkości, urodziny pracowników, dzień chłopaka, dzień kobiet,
  • Spotkania integracyjne 2 razy do roku finansowane z budżetu firmy,
  • Raz w roku festyn rodzinny.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210