Specjalista ds. Administracji – wsparcie działu Handlowego
  • Cząstków Mazowiecki
mazowieckie, Cząstków Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Efferta Pharma Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem biura, praca na recepcji,
  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa przesyłek kurierskich,
  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie kompleksowego koordynowania procesu realizacji kontraktów i zamówień,
  • Wsparcie działu handlowego w projektach przetargowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane osoby chętne do nauki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej,
  • Otwartość na zmiany i nowe zadania, elastyczność, samodzielność w działaniu.
  • Rzetelność,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w pełnym wymiarze,
  • Indywidualna ścieżka rozwoju,
  • Wewnętrzne programy motywacyjne.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080