Specjalista do sprzedaży nieruchomości
  • Ząbki, okolice
mazowieckie, Ząbki, okolice, mazowieckie, Polska
DOZBUD DEVELOPMENT
30. 8. 2024

Jesteśmy firmą deweloperską działająca na runku budowlanym od ponad 27 lat.

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości oferowanych mieszkań i domów , o czym świadczy ponad 1000 oddanych do użytku lokali mieszkalnych. Cechujemy się profesjonalizmem, wysoką efektywnością działania oraz zespołem posiadającym bogate doświadczenie i wiedzę. Nasze inwestycje to zarówno osiedla mieszkalne jak i domy jedno lub wielorodzinne. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oferowanych lokali w Warszawie i jej okolicach w trosce o Naszych klientów.

FIRMA DEWELOPERSKA ZATRUDNI OSOBĘ DO PRACY NA STANOWISKU SPRZEDAWCA NIERUCHOMOŚCI. PODSTAWA +PROWIZJA.

Twój zakres obowiązków:

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży domów i mieszkań,
  • oferowanie innych komplementarnych usług, np. projektowanie wnętrz i zarządzanie najmem nieruchomości,
  • współpracowanie z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
  • prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie z indywidualną strategią,
  • przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,
  • negocjowanie umów,
  • branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • zarabianie bardzo dużych pieniędzy dostarczając jakość klientom.

Nasze wymagania:

  • kreatywność, zaangażowanie i niesłabnący zapał,
  • przedsiębiorczość,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • sprawne zarządzanie czasem własnym,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i elastyczność w działaniu,
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,
  • sprawna obsługa pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna samodyscyplina.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B,
  • pełne wdrożenie do zawodu agenta nieruchomości,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. tablet, smartfon, komputer, systemy informatyczne i dużo więcej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez żadnych limitów,
  • eventy integracyjne,
  • innowacyjne rozwiązania do obsługi klienta i nieruchomości,
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz e-learning,
  • wsparcie Contact Center w umawianiu spotkań pozyskowych i wprowadzaniu każdego klienta do CRM,
  • pracę w oparciu o autorski i innowacyjny model skutecznego sprzedawania nieruchomości.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544