Specjalista do spraw sprzedaży gruntów
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Alter Investment S.A.
12. 6. 2024

Alter Investment to spółka akcyjna aktywnie działająca na rynku nieruchomości. Jesteśmy deweloperem, szczególnie intensywnie działającym na rynku trójmiejskim, skąd wywodzi się marka. Dziedziną, w której się specjalizujemy jest tzw. land development, tzn. zakup nieruchomości gruntowych, wszechstronne przygotowywanie ich do zabudowy, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, a następnie sprzedaż.

Pozycję lidera osiągamy poprzez nieustanną dbałość o jakość każdego detalu naszej działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy profesjonalnego kandydata na stanowisko:
Kluczowe zadania:

  • organizowanie oraz prowadzenie przedsięwzięć wspierających sprzedaż w celu aktywnego poszukiwania nabywców produktów Spółki
  • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce
  • bezpośrednia prezentacja nieruchomości gruntowych potencjalnym klientom
  • negocjowanie cen i innych warunków umów
  • przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów związanych z procesem sprzedaży oraz weryfikacja projektów przygotowywanych przez inne podmioty
  • bieżąca obsługa klientów – potencjalnych nabywców nieruchomości gruntowych
  • bezpośrednie prowadzenie i koordynacja wszelkich działań związanych ze sprzedażą, w tym współpraca z pośrednikami w sprzedaży nieruchomości
  • opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych oraz budżetu sprzedaży
  • udział w targach i innych wydarzeniach oraz spotkaniach branżowych wspierających sprzedaż
  • udział w kreowaniu strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej
  • analiza konkurencji
  • budowanie trwałych i efektywnych relacji z klientami i innymi kontrahentami
  • bieżące dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • aktualizacja i analiza danych w systemie CRM
  • udział w komitecie inwestycyjnym i przygotowywanie analiz na potrzeby decyzji dotyczących zakupu gruntów
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem przygotowania inwestycji

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości – warunek konieczny!
  • bardzo dobra znajomość branży nieruchomości oraz specyfiki sprzedaży gruntów budowlanych
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane z nieruchomościami
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe i wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność sporządzania kalkulacji, prezentacji i ofert handlowych
  • przedsiębiorczość i zdolności organizatorskie
  • skrupulatność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania celów, nastawienie na sukces
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • pracę w dobrze wyposażonym i skomunikowanym biurze, w centrum Gdańska
  • wysokiej klasy samochód służbowy
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • wsparcie zaangażowanego, życzliwego i profesjonalnego zespołu

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914