SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY
  • Racibórz
Racibórz, Bartka Lasoty 17, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
TechControl Spółka Cywilna Adam Karpiniec, Andrzej Kasprzycki
4. 10. 2024
od 5 384 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży:
- budowanie wizerunku firmy na rynku;
- pozyskiwanie nowych klientów;
- budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami;
- powiększanie bazy klientów;
- realizowanie planów sprzedażowych;
- prowadzenie rozmów handlowych oraz przygotowywanie ofert dla klientów;
- delegacje, wizyty i prezentacje u klientów;
- uczestniczenie w imprezach, targach i konferencjach branżowych;
- przygotowywanie raportów z wykonywanych działań;
Oczekiwania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- obsługa środowiska Microsoft Office,
- mile widziana znajomość programów handlowych w zarządzaniu sprzedażą,
- prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie w sprzedaży oraz w obsłudze klienta;
- komunikatywność i samodzielność w działaniu
Pracodawca oferuje:
- ciekawe miejsce pracy;
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy;
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania, oparte o system premiowy;
- perspektywę nieustannego podnoszenia kompetencji i kontakt z najnowocześniejszymi technologiami przemysłowymi;
- dalsze możliwości rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648