Specjalista do spraw rekrutacji osób z niepełnosprawnościami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
4. 9. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne pozyskiwanie z rynku Osób z Niepełnosprawnościami z wykorzystywaniem różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, w tym poszukiwań bezpośrednich (direct search, social media).
  • Dbałość o najwyższą jakość współpracy z managerami.
  • Budowanie bazy Osób z Niepełnosprawnościami i jej aktualizacja.
  • Terminowe raportowanie i rozliczanie projektów rekrutacyjnych.
  • Współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, fundacjami w celu budowania relacji i pozyskiwania nowych kandydatów.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnej rekrutacji Osób z Niepełnosprawnościami - warunek konieczny.
  • Wiedza na temat grup oraz orzeczeń o niepełnosprawności​.
  • Inicjatywa i proaktywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie efektywnej rekrutacji poparta sukcesami.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji zarówno z kandydatami jak i Hiring Managerami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.​
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji.
  • Nowoczesne środowisko pracy.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584