Specjalista do spraw podatkowo księgowych ze znajomością języka niemieckiego
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
EUROFISCALIS POLSKA sp zoo
16. 9. 2024

Jeżeli posiadasz doświadczenie w księgowości, swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim i lubisz pracę w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowej firmie!

Twoje główne zadania:

  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami
  • Przygotowywanie raportów księgowych
  • Składanie deklaracji VAT
  • Weryfikacja dokumentów/faktur od klientów
  • Analiza przeprowadzonych transakcji handlowych
  • Przekazywanie danych do zapłaty klientom
  • Współpraca z naszymi zagranicznymi biurami w zakresie składania deklaracji
  • Wystawianie faktur i ich wysyłka do klienta

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (znajomość deklaracji VAT niemieckich będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Zaangażowanie, dokładność i terminowość
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana wiedza na temat podatków międzynarodowych, szczególnie w zakresie dyrektywy UE dotyczącej podatku VAT

✨ To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Szkolenia językowe
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu księgowości i podatków
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Ubezpieczenie z opieką zdrowotną
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Jeżeli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567