Specjalista do spraw obsługi klienta / Internal sales specialist
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Klient portalu
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Głównym obowiązkiem kandydata będzie obsługa bieżących potrzeb klienta w zakresie:

  • zapytań ofertowych,
  • przekazywania oczekiwanych przez klienta informacji technicznych
  • obsługi zamówień
  • poszukiwania nowych szans sprzedażowych wg przyjętego w firmie klucza,

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • znajomość obsługi Microsoft Excel lub Google Sheets
  • systematyczność

Dodatkowym atutem będzie jedno lub kilka z poniższych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • podstawowa obsługa AutoCAD
  • zaawansowana obsługa Excela
  • znajomość ERP Sage Symfonia Handel
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • doświadczenie w sprzedaży

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie negocjowalne w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Miejsce pracy w niewielkim biurowcu w centrum Katowic z miejscem parkingowym.

Zapewniamy stanowisko pracy w klimatyzowanym biurze, w kilkuosobowym zespole.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536